Oferta archiwalna

Terapeuta do punktu przedszkolnego

3 200,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

terapeuta Kraśnik

  • prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych (wg podstawy programowej MEN)
  • prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej
  • tworzenie IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej
  • współpraca z rodzicami
  • obowiązki opiekuńczo-wychowawcze

Wymagania

wykształcenie wyższe pedagogiczne lub psychologiczne
wiedza teoretyczna na temat całościowych zaburzeń rozwoju
umiejętność pracy w zespole
zdolności organizacyjne
wysoka kultura osobista
samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
możliwość rozwoju zawodowego
możliwość pracy konsultacyjnej i diagnostycznej w ramach poradni
jasny system wynagrodzeń

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.01.31, wyświetleń: 581

nr ogłoszenia: 1120